Potrzebujesz tabliczek na drzwi? Skieruj się tutaj.

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo najróżniejszych pomieszczeń o mniejszym bądź większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale także osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym cechują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odszukanie sali, która aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, biur oraz urzędów tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba wszak przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą personelu określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się aktualnie ogromną popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem nadzwyczaj przejrzysty. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne umieszcza się też przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]