Wejdź na barteksitarski.pl, żeby dowiedzieć się więcej o ofercie biura architektonicznego Kraków.

Na pewno chcesz, by w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Na powodzenie Twoich działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno na szczęście być przyczyną kłopotów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na gotowy szkic. Jakie wyjście okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie bez trudu dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich oferty dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich najważniejszą zaletą jest z pewnością cena – za najprostsze wydasz już za trochę ponad 2000 złotych. Oprócz tego jest to idealna opcja dla osób, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych budynków. Wybierając takie rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jaki wydatek być gotowym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety znacznie droższy niż katalogowy – osoby, które się na niego zdecydują muszą liczyć się z kosztami około dwustu PLN za m2.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]