Szukasz więcej wiadomości o wynajmie szalunków Kraków? Idealnie trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, lecz spotyka się także konstrukcje zrobione z metalu, a czasem również tworzyw sztucznych. Innymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak z uwagi na duże koszty nie zawsze firmy remontowe mają własne szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak przed chwilą wspomnieliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, warto sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Warto nadmienić również o wygodzie, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może generować spore koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. Jak ją wybrać? Najlepiej wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu zyskamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę istotna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze natomiast skorzystać z internetu i dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa myślą wcześniejsi kontrahenci.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]