Jeśli interesuje Cię dobra oferta kursu digital paintingu, zajrzyj na domin-krakow.pl.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w branży reklamowej, filmowej oraz sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także obrabiać grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]