Szukasz aktualnej oferty kursu modelowania 3D? Dobrze trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Świat rysunku nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili znacznych nakładów finansowych – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który jednocześnie jest całkiem darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich zespołach

Obsługi dowolnego oprogramowania można nauczyć się samemu, jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nierzadko jest bardzo frustrujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne osobom, które niedawno odkryli Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego pedagoga. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają poprawy oraz sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w małych grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i docenianą w szczególności w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i miłośnicy animacji, którzy chcą rozwijać swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form ekspresji.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]