Szukasz informacji o automatycznym księgowaniem faktur? Dobrze trafiłeś!

Przedsiębiorcy wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy abonamentowe, zatem doskonale sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]