Więcej o skrzynce teletechnicznej na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym mieszkaniu – określają to odpowiednie ustawy. Na rynku znajdziemy wiele ich typów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z solidnego metalu i mieć odpowiednie wycięcia, które wspomagają cyrkulację powietrza oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. U dystrybutorów znajdziemy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, a także urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której znajdują się kable telekomunikacyjne – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można zamontować na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – uniwersalne zasuwy

Priorytetowym składnikiem jest również ochrona przed ingerencją osób niepowołanych do wnętrza szafki. W tym celu stosuje się wzmocnione zamki. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne w przypadku na dzieci. Nie można zapominać także o uporządkowaniu przewodów – w tym celu montuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dostosujemy je do naszego mieszkania.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]