Więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow na seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych firm, działających wyłącznie na określonym obszarze bądź wręcz w jednym mieście, np. w Poznaniu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych używają zazwyczaj fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “piekarnia kraków”, “malarz kraków” albo “sklep obuwniczy kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych podmiotów na pokazanie swoich usług potencjalnym klientom, mieszkającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży projektowania stron www oraz pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. Przez ten okres świetnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie uzupełnienie treści, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]