Tu odnajdziesz pełną ofertę tworzenia stron www Kraków.

Wygoda witryn internetowych bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe musimy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale również doświadczeniu internautów – jeśli poruszanie się po serwisie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko przeniosą się na inną witrynę lub wybiorą usługi innej firmy. Żeby zatem strona dała nam spodziewane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc wygląda właściwie stworzona witryna? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej za prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną regułą, jaką powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych części serwisu – ściągną wówczas uwagę użytkownika i skłonią go do akcji. Łatwo uczynić to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, pamiętając jednak o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Ważne będzie także to, by główne elementy witryny osadzić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to kwestia standardów od dawna obowiązujących w internecie.

Powierz projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie nowoczesnej strony www nie będzie łatwe. W przypadku strony komercyjnej złym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, że strona będzie generować korzyści, warto powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]