Szukasz więcej wiadomości o tworzeniu sklepu WooCommerce? Idealnie trafiłeś! Skieruj się tu.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Czemu warto utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi klientów. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za towary np. przez DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluację sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi i wykorzystanie wyłącznie koniecznych, sprawdzonych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą też blog, na którym łatwo można informować klientów o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać różnorodne porady i recenzje sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]