Po więcej szczegółów o psychoterapii UK skieruj się na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale nadal nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również praca na terenie obcego państwa, rodzą mnóstwo komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się też trudności z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem pracy. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy te wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339