Wyprawy w góry - tutaj znajdziesz pełną ofertę.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia pewne i dobrze opracowane eskapady nadzorowane przez wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Przygotowujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to propozycja dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o znacznej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy oraz Dolomity.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]