Odszukaj specjalistów, którzy wykonają wirtualny spacer z modelem 3D.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomita metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości osób okazja do zobaczenia takiego wnętrza przed sygnowaniem umowy jest bardzo ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, zbliżać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się dużą popularnością. Polega ona na tym, że oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa lub hotelu, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do dowolnego wnętrza, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość również przemieszczać się do kolejnych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać klientom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji hostelu, pracowni albo baru, a także w prosty sposób zademonstrować dużemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży domu, aby ewentualni nabywcy mogli gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się opracować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Google Maps czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też świetną możliwość przekonania klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także idealna metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — należy po prostu zamówić jego wykonanie u wykwalifikowanego fotografa.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]