Uprawianie sportu to współcześnie coraz częstszy sposób na spędzanie wolnego dnia. Popularne stały się zwłaszcza lekcje tenisa, które wspaniale rozwijają kondycję i poprawiają odporność. Sprawdźmy jakie korzyści zapewnia ten rodzaj aktywności.

Jakie rezultaty zapewniają prywatne lekcje tenisa?

Częste lekcje na korcie znakomicie wzmocnią mięśnie i zapewnią dużą tężyznę fizyczną. Kolejnym walorem jest wzmocnienie szybkości ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Warto zauważyć, że rekreacyjne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla dorosłych, ale też dla kilkulatków. Gdy pragniemy na serio zaangażować swoje dziecko w treningi, należy posłać je jak najwcześniej do tzw. przedszkola treningowego. Takie lekcje tenisa sprawią, że nasze dziecko w okamgnieniu zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – spróbuj sam

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych mistrzów rakiety. Także dorośli mogą triumfować na korcie. Wystarczy wziąć udział w szkoleniu z nauczycielem, który nauczy nas podstawowych podań oraz pokaże w jaki sposób serwować. Potencjalni medaliści trenowani są w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie lekcje tenisa są najlepsze. Tak naprawdę nie liczy się stopień zaawansowania, ale dobre chęci i nasze zaangażowanie. Gdy uczęszczamy na zajęcia tylko rekreacyjnie, myślmy po prostu o endorfinach wydzielających się podczas gry w tenisa.

Adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]