Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia monitorowany parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zostawić auto na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko kilometr, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.