Projekty budowlane Kraków. Kompleksową pomoc specjalisty w tym zakresie uzyskasz na https://joannaklusak.com.

Biuro projektów świadczy obszerne spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i praktycznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie pilnuje rozwoju robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację budynku lub proponuje aranżację już wybudowanych domów.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektowe?

Szukasz oryginalnych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród innych domków w mieście? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domków jednorodzinnych oraz aranżacji mieszkań. Przykładowe realizacje to między innymi mieszkania pod wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura czy budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki konkretnego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może również zaplanować funkcjonalne i pojemne garderoby, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]