Więcej szczegółów o cateringu na imprezę na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w niesłychanie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia plenerowe, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w rozmaitych miejscowościach w Polsce organizowane są konferencje, gale albo benefisy. Wszystkie te imprezy potrzebują stosownej oprawy, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – istotna jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik bądź masz zarezerwowaną salę na event? Super! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do pysznych napojów, przekąsek oraz gorących dań. Pamiętaj, że na czas istotnych gal nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, iż goście obsłużą się na własną rękę. Ważna jest cała oprawa – odpowiednie rozstawienie stolików, szykowne akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy z pewnością docenią również, jeśli posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu niczym w cenionych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem skorzystania z oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje przepyszne dania, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy będą przywiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie bankietu. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas gościom demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną sposobnością, by zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. W trakcie ustalania detali oferty podpowie ona, które zakąski, dania i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]