Zleć catering okolicznościowy.

Zbliża się ważna dla ciebie data i pragniesz świętować ją wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i uraczyć ich dobrymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, jednak przy dużej liczbie gości trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoja impreza i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie robić za kelnera albo sterczeć w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne święta rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajęcie lokalu nie jest obecnie obligatoryjne

Kiedy wymienia się cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o imprezach biznesowych lub cateringu weselnym. Jeszcze parę lat temu punktem honoru każdego gospodarza była samodzielna organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę ogromnej liczbie biesiadników dopuszczał on możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Działo się również tak dlatego, iż na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a nieraz również tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajęciem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy zechcemy zorganizować imprezę w swoim ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce doskonale prezentujące się menu.

Menu dopasowane do portfela zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to oferta zamawiana na dowolną rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Najlepsi kucharze bez problemu przygotują menu współbrzmiące ze specyfiką imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na urodziny, na chrzciny czy na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę studniówek, komersów i półmetków. Wypatrując firmy oferującej tę usługę zalecamy zdecydować się na taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i – co ważne –możliwości finansowych klienta, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi pomagając w ustawieniu i przystrojeniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]