Serwis okien Warszawa - zajrzyj tu po więcej szczegółów o tej usłudze.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują też warunki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]