Szukasz dobrej oferty lokalu na urodziny? Nie wahaj się! Wejdź tutaj.

Częstokroć w przypadku niektórych rocznic, imienin bądź urodzin nie organizujemy żadnych zabaw z rodziną oraz przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednak są takie kluczowe życiowe chwile, których należyte świętowanie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezspornie ukończenie 18 lat życia, a więc “osiemnastka”.

Wynająć salę na 18 urodziny czy urządzać imprezę w domu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła pić i nabywać alkohol, głosować w wyborach, zaczyna płacić podatki oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość zorganizowania wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Da się znów urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się sporo odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Często grupa przyjaciół decyduje się urządzić razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnej sali, lecz przy tym pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy pyszne przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące miesiące można rozstawić w nim przestronny namiot i zorganizować zabawę z grillem.

O czym jeszcze trzeba pamiętać organizując 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Należy z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali także jest niezmiernie ważna, by goście całkiem zanurzyli się w atmosferze imprezy. Zalecamy więc postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według wytycznych solenizanta, jak również dobrze rozlokuje stoły z przekąskami oraz napojami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do zasobności portfela i finansów klienta.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]