Wszystko o parkingu przy lotnisku w Krakowie znajdziesz w tym miejscu.

Nadrzędne plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie, to szybkość, komfort i sposobność trafienia nawet w bardzo oddalone miejsca świata. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kwestie związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, zatem w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Decydując się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć także na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Na dodatek kierowcy mogą liczyć na asystę zespołu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator bądź ubytek powietrza w oponach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]