Sprawdź Kraków Balice parking na pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]