Sala do wynajęcia Kraków - ta niezwykła oferta wszystkich pozytywnie zaskoczy.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne i wspólne grille dla pracowników i ich bliskich, których zadaniem ukształtowanie silnych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby uczcić otrzymane nagrody, jak również przeróżne sympozja, bankiety dla partnerów biznesowych czy kursy. Takie imprezy muszą być należycie przygotowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiej sali!

Jeżeli nie mamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto szukać usług najmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją estetyką do charakteru urządzanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla kontrahentów spółki, podczas których fetowany jest jej szczególny sukces, nie mogą mieć miejsca w pierwszej lepszej sali. Powinno się w takich przypadkach zorganizować event w unikatowym miejscu, które dodatkowo uwydatni rangę wydarzenia. Natomiast jeśli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie sali warto zdecydować się na lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj gościom doskonałą obsługę

W toku planowania wydarzenia firmowego nie wolno nie uwzględnić tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczony punkt pysznych potraw dla gości, ale również doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie dekorację stolików. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie gościom wzorowej obsługi. Należy więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, lecz i zdumiewające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]