Oferta przyjęć w Krakowie w dobrej cenie. Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Kiedy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także „18-tki”, komunie czy chrzty. Jeśli spis gości jest bardzo długi, na ogół nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy pozostaje nam zamówić stosowną do okazji salę.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. imieniny lub osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, gościom powinno się przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast zabawy, w których znaczną część uczestników mogą stanowić kilkulatki, jak chrzty bądź komunie, rekomenduje się urządzać w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko zabawą i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym także muszą być dopasowane do okazji. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o smaczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęć – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest całkiem proste, lecz rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze urządzane są tu chrzciny, komunie oraz – oczywiście – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których wygodnie można ugościć łącznie do 130 osób. Natomiast jeżeli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia posiłków, poprzez rozstawienie i ozdobienie stołów, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]