Poznaj więcej szczegółów o cateringu firmowym Katowice.

Ważne spotkanie biznesowe, konferencja albo szkolenie – każda większa firma z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na planowanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering dla firm – jak wygląda ta usługa?

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 6-8 godzin, nierzadko nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają ścisły harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie-trzy niezbyt długie przerwy, podczas których niemożliwe jest spożycie dużego obiadu w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także zanieść na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa ubrudzenia rąk czy koszuli. Usługa cateringu firmowego obejmuje także dostarczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz warsztaty? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest niezmiernie ważna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźniejszej atmosferze zagadnień omawianych na spotkaniu. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów bądź płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku czy też przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zadbał również o komfort gości.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]