Pragniesz poznać więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków? Wejdź na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd pomników naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, które trzeba opłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]