Skieruj się tu jeśli potrzebujesz zamówić sprzątanie strychów i piwnic Kraków.

W prawie każdym domu znajduje się strych oraz piwnica. Zazwyczaj miejsca te przeznaczone są na składziki na przeróżne starocie. Zwykle wszystko to, czego nie potrzebujemy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości zacznie być nam niezbędna? Wtedy najrozsądniej jest zdecydować się na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie piwnic i strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co sprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się rosnącą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z różnych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy stare kanapy, szafy, fotele, a nawet meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest ogromnym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że w wielu wypadkach na terenie niedużych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie cztery razy do roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się opróżnianiem piwnic oraz strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy firmy zadbają o to, aby w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Adres:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]