Jeżeli ciekawi Cię dobra oferta lokalu na wesele w Krakowie, wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli narzeczeni postanowią wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki należy rozważyć?

Szukając sali na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka dość istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, aby mieli salę taneczną. Poza tym para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, wypada poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc przystrojenie sali, ułożenie menu i załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić zabawę weselną w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć 130 gości. Wesele może zostać zorganizowane również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie będzie zwykle trwać dłużej niż 40 minut.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]