Sektor związany z transportem wciąż się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków importu i eksportu. Jednoczenie potrzebuje też bardziej innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie uznane rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby korzystania z wózka widłowego). To też producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym armii, jak i oddziałów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są tylko materiały najwyższej jakości, pochodzące od cenionych partnerów. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, czego dowodzi m.in. powodzenie chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych do przewozu szczególnie wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – serwis w w punktach ASO oraz w warsztacie w Malni

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w mieście Malnia albo w paru autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy dokonywane są na terenie krajów UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o zabezpieczenie nabywców, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co redukuje okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co zdecydowanie skraca to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.