Jeśli chcesz zamówić kufry motocyklowe Givi, koniecznie odwiedź tę stronę.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to bezproblemowe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Ale jaki kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego zanim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jakkolwiek także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]