Sprawdź, gdzie zamówić kaskom motocyklowym, wejdź na hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to obowiązkowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli jaki? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to świetna marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są bardzo lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Adres:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]