Jeśli chcesz zamówić akcesoria do alkoholu, powinieneś odwiedzić ten adres.

Domowy wyrób napojów alkoholowych, niegdyś ogromnie popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przyrządzane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale też chęć eksperymentowania, możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań i satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie przygotowują domowe napoje, wybiera piwo, cydr, wino bądź nalewki, choć nie brakuje też amatorów domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać właściwy sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich pojemników, korków, balonów czy rurek. Co więcej, do każdego rodzaju alkoholu potrzebne są odmienne akcesoria – dla piwa są to m.in. chłodnice i kotły, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże spis koniecznych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z alkoholem wypada odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber czy pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samemu. Zdecydowanie lepiej będą jednak wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy wręczyć krewnym jako prezent albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych kupionych w sklepie i podkreślić tym samym charakter imprezy.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]