Kup gąsior na wino.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]