Jeśli potrzebujesz boxów dachowych, odwiedź ten adres.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają dużą pojemność, a korzystanie z nich jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]