Dowiedz się więcej o derce na https://horse-trade.pl/pl/c/Derki/45.

Derki to specjalne przykrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także ochrony przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można dziś kupić w sklepach online jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]