Sklep z drukarkami 3D - tu zakupy zawsze będą udane!

CadXpert jest jednym z pierwszych na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D i projektowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: PolyJet, SLA i FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, SLS, SLA, DMLS oraz FDM.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem urządzeń marki Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz więcej niż 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Ultem 1010 i pozostałe (dentystyczne, inżynieryjne, elastyczne, biokompatybilne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, profesjonalistów i biznesmenów

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do biznesmenów, profesjonalistów oraz przedstawicieli różnych branż (sprzęt marki Stratasys), jak i nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procedurą druku 3D, potrzebuje omówić z ekspertami projekt bądź możliwości techniczne dowolnego urządzenia z asortymentu CadXpert, może zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje także kompleksową obsługę posprzedażową: szkolenie w obsłudze nabytych sprzętów, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich i małych firm

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, iż nawet niewielkie albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. odlewnictwo, motoryzacja, medycyna oraz stomatologia, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Rynek urządzeń do druku 3D żywiołowo się rozwija – wraz z postępem idą nowe technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne korporacje. Obecnie – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są stale modyfikowane i ulepszane, z miesiąca na miesiąc zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]