Chcesz nabyć profesjonalne drukarki 3D? Zobacz tu.

W asortymencie CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Oszacowano, iż używając drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony nawet o 90%. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Następnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się intuicyjną obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać jednakowe makiety, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w najrozmaitszych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny i solidny, a podczas procesu drukowania nie pojawiają się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]