Zobacz drzwi wewnętrzne producent na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w produkcji różnego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na polskim rynku sprawiły, iż jego fachowcy gwarantują konsumentom najlepszą jakość wytwarzanych produktów i usług. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale również ich solidność, uzyskane dzięki wykorzystaniu w trakcie ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol wytwarza też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie kilku ideałów: najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, pełnej wygody eksploatacji, a także satysfakcji użytkownika.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez to przedsiębiorstwo to doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy poszukują trwałych i w pełni ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom wysoką wygodę – skutecznie chronią przed zgiełkiem z zewnątrz oraz stanowią doskonałą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów, dlatego wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niesztampowe, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są tylko z materiałów wysokiej jakości, tym samym utrzymują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne doradztwo

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć również w sferze kontaktów z klientem. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatne doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany projektu, idealnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale także ich wielkości.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]