Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal popularne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy najważniejsze parametry oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać lata

Drewno to naturalny materiał, który odpowiednio pielęgnowany może zachować się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe. Nowoczesne techniki pozwalają bardzo dobrze łączyć właściwości drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i wysoką ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się stosowną izolacją termiczną oraz niskim poziomem rozszerzalności – tzn. nie ulegają odkształceniu. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, że tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wielorakiego rodzaju – zarówno hołdujących stylu retro, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory z progiem lub bez, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi oraz mnóstwo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie wyglądają przez długi czas.

Szyby piaskowane i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chcesz zamontować w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, techniczne doradztwo, a także opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich zamierzeń klienta i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem fazowanym, bezpiecznym czy wypukłym, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]