Kliknij tu, aby zamówić etykiety na butelki.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej źródła jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na imieniny, osiemnastkę lub wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – alkohol jako wyjątkowy prezent od Młodej Pary

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Lecz takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w fajną pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o imionach nowożeńców, słowa podziękowania czy dacie i miejscu wesela. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych odcieniach i wzorach, zatem bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie imieninowej.

Dekoruj własne przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę produkujesz wina, soki czy nalewki, a potem dajesz je rodzinie albo znajomym przy różnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne pospolitej flaszki. Oprócz tego butelki można również oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]