Szukasz części do Renault? Zobacz tutaj.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]