W tym miejscu kupisz czyściwo celulozowe.

Profesjonalne czyściwa techniczne umożliwiają utrzymanie najwyższych norm czystości w wielu firmach. Jakie produkty znajdziemy aktualnie w sprzedaży? Co trzeba wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

W warsztatach i w branży medycznej – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to materiały specjalnego zastosowania – są na co dzień używane w rozmaitych gałęziach przemysłu, przykładowo w warsztatach samochodowych, w branży medycznej, w firmach produkcyjnych, a także wielu innych sektorach gospodarki, gdzie potrzebne są chłonne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie poradzi sobie z tłuszczem, plamami z oleju, pyłem, wyschniętym brudem czy innymi ubrudzeniami oraz wylanymi płynami, może też być wykorzystane do wycierania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa efektywnie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry, a zarazem są niezmiernie chłonne, elastyczne i mocne

Niepylące się i papierowe – warianty czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy rozmaitego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział odróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Dla potrzeb gastronomii opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie Verde Avis kupisz produkty uniwersalne, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające kurzu, do usuwania mocnych zabrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i stosowane są do czyszczenia różnorodnych nawierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]