Zamów słoik z kranem.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Znacznym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest świetną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]