Jeśli chcesz zamówić akcesoria motocyklowe, koniecznie wejdź na www.legato-motocykle.pl.

Podróż jednośladem to przyjemność sama w sobie. Są metody na to, by jazda na na motorze zapewniała znacznie więcej uciechy, a zarazem była bezpieczniejsza oraz zdecydowanie bardziej komfortowa. Umożliwią to trafnie dobrane akcesoria, w które kierowcy powinni wyposażyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest duży i obejmuje produkty, w których kluczowa jest ergonomiczność, jak i gadżety, które wpływają na wygląd maszyny. Opiszemy te najciekawsze i najbardziej użyteczne.

Akcesoria motocyklowe – owiewki skierują strumień powietrza w górę

Im szybciej jedziemy, tym bardziej natężony oraz mocniejszy nurt powietrza naciera na sylwetkę kierowcy. Łączy się to licznymi niedogodnościami. Silny wiatr powoduje, że szybciej odczuwamy zimno. Rozpędzone powietrze podnosi również poziom hałasu docierający do kierowcy oraz powoduje, że na przesłonie kasku rozbijają się insekty, co zauważalnie redukuje widoczność. Tym problemom można tymczasem zapobiec instalując owiewkę, która skieruje nurt powietrza w górę.

Pozostały popularny sprzęt motocyklowy

Crash pady oraz tank pady

Jazda na motorze niestety nieodłącznie związana jest z groźbą upadku. Spokojny i rozważny styl jazdy w dużym stopniu minimalizuje to ryzyko, lecz nie niweluje go kompletnie. Poza ochroną samego kierowcy, należy zatroszczyć się także o osłonę maszyny. Tutaj pomogą crash pady i tank pady, czyli niewielkie moduły, które można montować na wielu częściach jednośladu (m.in. do przedniej i tylnej osi czy na zbiorniku paliwa). Wchłaniają one znaczną część energii podczas upadku i chronią powierzchnię lakieru przed ewentualnym porysowaniem.

Uchwyt dla pasażera

Kierowcy często przewożący pasażerów muszą zadbać o ich bezpieczeństwo oraz wygodę. W tym przypadku nieodzowny jest dodatkowy uchwyt dla pasażera zapewniający mu większą stabilność.

Adres:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]