Potrzebujesz kontenerów na gruz? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko używane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]