Dowiedz się więcej o przyłbicy ochronnej na www.vitberg.com.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, kompletnie odmienił nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek używania rozmaitych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do przychodni bądź kina, gdzie na ogół spotykamy większe grono ludzi, powinniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeśli mamy problemy z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka z przyłbicą – lekka oraz trwała

Osoby, które sądzą, że bawełniane maski ochronne są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed stycznością z wirusem podobnie jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos oraz usta, ale przy tym zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są wytrzymałość, komfort oraz niewielka waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż 30 razy!) przy pomocy mydła.

Przyłbica ochronna – dla osób pracujących oraz sportowców

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, mające powyżej 60 roku życia czy regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nosić maski ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co zapewne uznają za atut ludzie młodzi.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]