Na globalhygiene.pl dowiecie się wszystkiego o producencie odzieży roboczej jednorazowej.

Sektor spożywczy musi zachowywać wyśrubowane normy w każdej fazie produkcji. Skutkiem tego tak ważne jest, by pracownicy zakładów i fabryk przetwórstwa żywności byli wyposażeni w najwyższej jakości strój ochronny, dopuszczoną do stosowania w tej branży. Firmy mogą zakupić takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene, które jest krajowym producentem oraz dystrybutorem odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – dostawca butów, kominiarek i masek

Marka Global Food Hygiene działa na krajowym rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte tu sukcesy pomogły jej w 2020 roku zdobywać też rynki europejskie. Obecnie w asortymencie spółki znajdują się elementy odzieży ochronnej, takie jak obuwie, fartuchy, czapki i czepki, maseczki wielowarstwowe, w tym także te zakrywające brodę i wąsy oraz rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania (z metalu). Jednym z kluczowych produktów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce opracowane osobiście przez team fachowców marki i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Global Food Hygiene może pochwalić się grupą ponad 800 odbiorców, którzy korzystają z jej artykułów. Produkcja również wygląda spektakularnie – z hali produkcyjnej wychodzi co miesiąc około 700 tysięcy fartuchów.

Co wyróżnia tego producenta odzieży ochronnej?

Należy zaakcentować, iż marka Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, nie tylko pod kątem różnorodności dostarczanych przez nią produktów. Firma kładzie nacisk na permanentny progres, wdrażając innowacyjne rozwiązania, jak i usprawniając infrastrukturę spółki (między innymi modernizując hale produkcyjne i magazynowe), co doceniono kilkoma prestiżowymi wyróżnieniami. Głównym zamysłem Global Food Hygiene jest integracja poszczególnych procedur i ścisła kooperacja między rozmaitymi oddziałami spółki, co w rezultacie ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum szybkości w realizacji zamówień tak, aby były dostarczane do odbiorców w ciągu jednego dnia.

Adres:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]