W tym miejscu poznasz bezkonkurencyjną ofertę hurtowni opakowań szklanych.

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to równolegle branża, w której rewelacyjnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, pyszny albo niszowy wyrób. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, aby produkt dłużej zachował świeżość, a zatem najlepiej w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie to metoda redukcji wydatków

Jasne jest, że oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, żurek lub pasty warzywne, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania całymi paletami zazwyczaj można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale także oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Tym sposobem także otrzyma towar szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co dostaniemy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania wina, piwa lub soków) i słoiczki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1300, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać zamówiony towar osobiście ze składu hurtowni. Razem z paletą słoiczków oraz butelek w hurcie można także nabyć większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego rodzaju opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]