Więcej szczegółów o srebrnym wisiorku.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety komfort kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na grubość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz nabyć wisiorek o klasycznym kształcie (koła, łzy, kwadratu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]