Środki czystości sklep internetowy. Więcej szczegółów na verdeavis.pl.

Żeby zachować porządek – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – dla kogo?

Asortyment środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, m.in. graffiti, wykwitów pleśni, kamienia kotłowego bądź osadu z tłuszczów.

Ochrona powłok przy użyciu chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na ochronę oraz pielęgnację powierzchni szczególnie narażonych na niszczycielskie działanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]